Kontakt

Välkommen att kontakta oss på info@cattegattconsult.se. Nedan hittar du kontaktuppgifter till oss som jobbar på Cattegatt Consult.

El och tele

Marcus Nilsson
Tele: 076-8880891
marcus@cattegattconsult.se
Jan Lindström
Tele: 076-8880892
jan@cattegattconsult.se
Magnus Oscarsson
Tele: 076-8880894
magnus@cattegattconsult.se
Patrik Gillberg
Tele: 076-8880857
patrik.gillberg@cattegattconsult.se
Victor Andersson
Tele: 076-8880871
victor@cattegattconsult.se
Robert Alyhr
Tele: 076-8880875
robert@cattegattconsult.se

Styr, regler och övervakning

Andreas Holgersson
Tele: 076-8880841
andreas@cattegattconsult.se

VVS och energi

Seth Bengtsson
Tele: 076-8880872
seth@cattegattconsult.se
Michel Bengtsson
Tele: 076-8880852
michel@cattegattconsult.se
Tobias Odefalk
Tele: 076-8880849
tobias@cattegattconsult.se
Alexander Lindberger
Tele: 076-8880837
alexander@cattegattconsult.se
Joel Wallin
Tele: 076-8880817
joel@cattegattconsult.se
Robin Ljungkvist
Tele: 076-8880838
robin@cattegattconsult.se

Är du vår nya medarbetare

Ta steget och bli en i vårt team

Vi är ett växande företag som expanderar inom samtliga av våra tjänster. Är du nyutbildad ingenjör med några års praktisk erfarenhet inom något av våra områden? Eller jobbar du kanske som konsult redan idag på annan ort och har planer på att flytta till Halmstad? Kanske har du kunskaper och erfarenheter som gör att vi tillsammans kan utöka vårt tjänsteutbud? Tveka inte på att höra av dig till oss så kanske du blir vår nästa lagmedlem.

Lediga tjänster »